HemSitemapKontakt      

EKOVENT Vellinge HK

EKOVENT AB, Vellinge Huvudkontor
Mejselgatan 7, 235 32 Vellinge
Tel 040-42 16 00, fax 040-42 25 18

Ljubomir Doslic, Marknadschef
Tel 040-42 16 06, mobil 0709-42 67 86
ljubomir.doslic@ekovent.se

Gabriella Wikander Johansson, Försäljningschef
Tel 040-42 16 32, mobil 0708-44 17 32
gabriella.w.johansson@ekovent.se

Monica Grube, Regionchef
Tel 040-42 16 16, mobil 0705-42 16 15
monica.grube@ekovent.se

Magnus Sjöberg, Säljare
Tel 040-42 16 34, mobil 0708-34 63 70 
magnus.sjoberg@ekovent.se

Annica Merkel, Innesäljare
Tel 040-42 16 17, mobil 0721-68 13 58
annica.merkel@ekovent.se

Björn Jönsson, Teknisk rådgivning/ Specialprodukter
Tel 040-42 16 12, mobil 0733-59 04 25
bjorn.jonsson@ekovent.se

Jimmy Lager, Kalkyl/offert
Tel 040-42 16 07
jimmy.lager@ekovent.se

Mattias Christoffersson, Kalkyl / Offert / Sverige Bygger
Tel 040-42 16 32, mobil 0733-59 04 26
mattias.christoffersson@ekovent.se

Anna Törnvall, Backoffice/Support
Tel 040-42 16 08, 072-40 28 643
anna.tornvall@ekovent.se

 

Hitta till oss
Huvudkontor och lager finns i Vellinge, strax söder om Malmö i den heta Öresundsregionen.
Se karta

Här finns vi

Karta DK+SE